Print

مزیت کلاس آنلاین بر کلاس حضوری

اگر تابحال تجربه حضور در کلاسهای آموزشی آنلاین رو نداشته اید، خواندن این مطلب میتواند برایتان جالب باشد. یک تجربه فوق العاده که ممکن است شما را به یک جمع بندی مهم و تاثیرگذار در مورد یادگیری زبان انگلیسی بصورت آنلاین میرساند.

مزیتهای یادگیری زبان انگلیسی از طریق آموزش از راه دور:
اگر تابحال تجربه حضور در کلاسهای آموزشی آنلاین رو نداشته اید، خواندن این مطلب میتواند برایتان جالب باشد. یک تجربه فوق العاده که ممکن است شما را به یک جمع بندی مهم و تاثیرگذار در مورد یادگیری زبان انگلیسی بصورت آنلاین میرساند.


یادگیری زبان انگلیسی با تکنولوژی امروز، درحالیکه داخل منزل یا پشت میز کارتان نشسته اید و فنجون قهوه تان در مقابل شما قرار دارد، میتواند برای شما جذاب و خاطره انگیز باشد...


علاقمندم تا چند مورد از مزیتهای شرکت در کلاسهای آموزشی از راه دور رو  باختصار با شما مطرح کنم:


1. اولا، به لحاظ هزینه و از نظر اقتصادی، آموزش از راه دور نسبتا برای شما به صرفه تر خواهد بود. یکی از دلایل عمده این موضوع هم میتواند شامل هزینه هایی که شما برای رفت و آمد به کلاس پرداخت میکنید و همچنین اینکه بابت کلاسهای حضوری استاد شما وقت زیادی رو صرف آماده سازی متریالی که برای تدریس لازم دارد میکند، در حالیکه در کلاسهای آنلاین با توجه به جزواتی که بصورت دیجیتال و آنلاین در اختیار شما قرار میگیرند، چنین زمانی از طرف شما میتواند صرف مطالعه مفید، پس انداز اقتصادی و از جانب سیستمی که عهده دار آموزش شما شده میتواند به تولید محتوای کامل تر و با کیفیت تر بیانجامد.


2. به لحاظ روانی زمانیکه شما کلاسهاتون رو از منزل یا محل کار خودتون برگزار میکنید، بخاطر بودن در محیطی که با آن بیگانه نیستید، قطعا احساس آرامش ذهنی بیشتری دارید و این امر میتواند در فرایند یادگیری زبان شما سهم بسزایی از بعد روانشناسی محیط آموزشی داشته باشد.


3. جزوات و یادداشتهایی که احتمالا قرار است در کلاسهای حضوری، از پای وایت برد یا تخته سیاه توی دفترتون یادداشت کنید و یا احتمالا یکبار هم تو خونه اونها رو پاک نویس کنید، در کلاسهای آنلاین بصورت مرتب و ویرایش شده در اختیارتون قرار میگیرند. جزوات شما میتوانند بشکل فایلهای پی دی اف، پاورپوینت و ... بسته به موضوع درس، تدوین شوند که هر موقع هم لازم بود براحتی بتوانید به اونها از طریق کامپیوتر یا لپ تابتون دسترسی داشته باشید یا برای مدت طولانی اونهارو حفظ و ذخیره کنید. فراموش نکنید نتها و یادداشتهایی که برای مطالعه به آنها رجوع میکنید، نقش تعیین کننده ای در یادگیری شما خواهند داشت.


4. اگر کلاسهای خودتون رو بصورت از راه دور برگزار میکنید فقط کافیست که به اینترنت پرسرعت از طریق تبلت یا لپ تابتون دسترسی داشته باشید. اگر حتی میهمانی یا در سفر تشریف دارید، میتونید برای یک یا دو ساعت با مدیریت مناسب زمان و مکان، کلاستون رو برگزار کنید یا حتی اگر در محل کارتان یا کافی شاپ هستید، باز هم کلاستون برگزار خواهد شد بدون اینکه غیبت کنید. از هر کجای دنیا که باشید میتوانید کلاس شما مرتبا برگزار خواهد شد و تصویر و ارتباط مستقیم با مدرس را حفظ خواهید کرد و همان ارتباط روانی و حضور فیزیکی کلاسهای حضوری را با شرایط نسبتا بهتر و آسانتری خواهید داشت و همچنین بعد مسافت نمیتواند مانع پیشرفت و برنامه ریزی شما برای فراگیری زبان انگلیسیتان شود.


5. از دید یک معلم زبان انگلیسی خاطرات جالبی از آموزش زبان با استفاده از اینترنت دارم. شاید من اولی کسی باشم که در ایران سالهایی نسبتا دور که اونجا بودم، آموزش از راه دور زبان انگلیسی رو پایه ریزی کردم، در مواقع بسیاری از زبان آموزان نسبت به آنچه که پشت سر گذاشتند و موفقیتی که آن زمان هوشمندانه نصیبشان شده بود ابراز رضایت خاصی میدیدم در آن مقطع زمانی هر کسی به لحاظ روانی و یا اینکه تجربه حضور در کلاسهای آموزشی آنلاین شاید برای همه ناشناخته بود، جسارت حضور در چنین کلاسهایی رو نداشت. حس پیروزی، حس اینکه علی رغم ناکامی یا ناباوری دیگران شما به راهی که بهش ایمان دارید قدم میگذارید و از تکنولوژی که در اختیار دارید حداکثر استفاده مفید را میکنید به نوبه خود و بتنهایی حس زیبا و مطبوعی خواهد بود.


6. همه ما شاهد تحولات روزمره با شتاب روزافزونی هستیم، فرصتهای شغلی و اجتماعی بسیار زیادی به کمک اینترنت و کامپیوتر در دنیای ظهور کرده اند و در زمینه آموزش هم شما میتوانید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. فاصله ها را پشت سر میگذارید و از زمان حداکثر بهره مندی را خواهید داشت. تجربه جدیدی برای شما رقم خواهد خورد، تجربه ای که بالاخره اگر همچنان در مسیر فراگیری قرار داشته باشید بهتر است هرچه زودتر از آن بهره مند شوید.


دوستان! در دنیای امروز استفاده بهینه از زمان و تکنولوژی در تمام عرصه های زندگی حرف اول رو میزنند. امروز آگاهی قدرت است و زمان ثروت، پس با ارتقا آگاهی و قدردانی از لحظاتی که بسرعت سپری میشوند، بر قدرت و ثروت خود بیافزایید.

 


طراحی سایت و سئو توسط ضابط