کدام دوره آموزشی را انتخاب کنیم؟

دوره مکالمه:
طی این دوره، زبان آموزان باین درک میرسند که چگونه با استفاده از اصطلاحات مهم و کاربردی و عبارتهای کوتاه و بلند مورد استفاده در مکالمه به زبان انگلیسی، بتوانند راجع به عناوین و موضوعات مهم مکالمه روزمره، ارتباط گفتاری برقرار کنند.
بعلاوه برخی از ساعات آموزشی کلاسها به تقویت سطح مهارت شنیداری زبان آموزان اختصاص داده میشود با بتوانند با ارتقا این مهارت به سطح گویش بهتری از مکالمات زبان انگلیسی دست پیدا کنند.
رفع گرفتاریها و اشکالات گرامری زبان آموزان، در حین مکالمه، بطور اختصاصی مورد بحث قرار خواهد گرفت.
با استفاده از متد آموزش زبان بصورت ترکیبی، ما میتوانیم زبان آموزان را با سطوح مختلف از معلومات پایه زبان انگلیسی، وادار به برقراری ارتباط مفید به زبان انگلیسی کنیم.

 

دوره آمادگی آزمون آیلتس:
این دوره به سه دسته اصلی تقسیم بندی میگردد:
طی فاز اول، شرکت گنندگان قرار است به سطح مشخصی از معلومات کاربردی و ضروری استفاده از واژگان و گرامر انگلیسی برسند. براین حسب، جهت ارتقا و بالا بردن دانش لغت یا واژگان، ما با بهره گیری از نمونه آزمونهای آیلتس واژگان ضروری و استفاده شده در آزمونها را به علاقمندان تدریس میکنیم درحالیکه از این فرصت بهره جسته و پیش از رسیدن به مرحله بررسی آزمونها بطور اختصاصی، زبان آموزان را نمونه سوالات احتمالی مطرح شده در آزمون نیز آشنا میکنیم.
در خصوص فاز دوم، مهارتهای والد زبان انگلیسی شامل مهارت گفتار(مکالمه) و نوشتار مورد بررسی دقیق قرار خواهند گرفت، متعاقبا وارد فاز سوم و پایانی خواهیم شد که در این مرحله نیز زبان آموزان ابتدا به بررسی، آنالیز و فرا گیری مهارتهای شنیدار و خواندن و درک مطلب انگلیسی پرداخته و سپس به انجام نمونه سوالات آزمونهای مختلف ورود پیدا خواهند کرد.


دوره آموزشی مهارت نوشتن بصورت اختصاصی:
چه عواملی نقش مهم و بسزایی در مهارت نوشتن بزبان انگلیسی بازی میکنند؟ -- مهارتهای واژگان (لغت)، گرامر، دیکته و علامتگذاری بصورت عملی و کاربردی. همه و همه طی یک دوره فشرده برای علاقمندان که در سطح پیشرفته زبان انگلیسی قرار دارند، ارائه خواهند شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به منوی سوالات رایج  مراجعه فرمائید و یا مستقیما با ما تماس بگیرید.


طراحی سایت و سئو توسط ضابط