چرا آیلتس بگیریم؟

آیلتس
میتوان گفت که داشتن مدرک آیلتس به لحاظ بررسی سطح عمومی زبان انگلیسی، مهم ترین و معتبرترین مدرک جامع و بین المللی برای تشخیص سطح معلومات عمومی شما در مهارتهای چهارگانه زبان انگلیسی است.

عوامل زیر تا حدودی باعث شده اند که به تعداد متقاضیان مدرک آیلتس روزبروز در دنیا افزوده شود:


الف. بسته به هدف شما که آیا برای مقاصد آکادمیک متقاضی شرکت در آزمون هستید یا تمایل دارید برای مهاجرت یا رزومه کاری و ... گواهی آزمون را دریافت کنید، آزمون آیلتس بطور هدفمند به دو گروه اصلی آکادمیک و جنرال تقسیم بندی و هدف گذاری شده.


ب. مدرک تافل در قیاس با آیلتس بیشتر در دانشگاههای کانادا و آمریکا شناخته شده و قابل پذیرش است، درحالیکه گواهی آیلتس (خصوصا آیلتس آکادمیک) را میتوانید بشرط داشتن نمره متناسب با درخواست دانشگاه یا کالج مورد نظرتان، در هر کجای دنیا که خواستید به آنها ارائه میدهید البته لطفا مستحضر باشید که در دنیا سازمانها و مراکزی هم هستند که بنا بر اهداف کاری یا حتی اقتصادی خودشان ممکن است از شما بخواهند که حتما دوره های پیش نیاز آن موسسات را بعنوان شرط لازم آموزش زبان انگلیسی بگذرانید که امر علی حده است.


ج. در دنیا تعدد مراکز برگزاری آیلتس نسبت به سایر آزمونها بمراتب بیشتر است.


د. چنانچه در مرحله ای قرار دارید که نیازمندید تا نمونه سوالاتی را برای آشنایی و تمرین بیشتر در اختیار داشته و به ممارست بپردازید، منابع دسترسی به نمونه سوالات آزمون آیلتس نسبتا بیشتر از سایر آزمونها بوده و بطور عمومی میتوان گفت که آزمون آیتلس بیشتر از سایر آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرارگرفته.


شما هم میتوانید با داشتن نمره مناسب در آزمون آیتلس و بهرمندی از این موضوع در رزومه کاری یا برای اهداف آکادمیک و یا حتی امور مهاجرتی خودتان، زندگیتان را متحول کنید. چنانچه در زمینه آزمون آیلتس یا شرایط شرکت در کلاسها سوالی داشتید، حتما با ما در تماس باشید.

 

#گواهی_آیلتس # آزمون_آیلس #مهاجرت #آزمون_تافل، مدرک آیلتس، مدرک تافل، آیلتس، تافل، زبان انگلیسی، گواهی آیلتس، آزمون آیلتس، مهاجرت، #مدرک_آیلتس #مدرک_تافل #آیلتس #تافل #زبان_انگلیسی

 


طراحی سایت و سئو توسط ضابط