کلاسهای بحث هدفمند برای تقویت مهارت مکالمه

این دوره مخصوص آن دسته از علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی است که از نظر معلومات پایه زبان در سطح پیشرفته قرار دارند و تمایل دارند با شرکت در کلاسهای مکالمه توانایی مکالمه خود را ارتقا داده و بهتر به زبان انگلیسی صحبت کنند. آموزش زبان در این دوره بسیار فرحبخش و با استفاده از بهترین و بروزترین متد آموزشی صورت میگیرد.

امکاناتی تدارک دیده شده که از هر کجای دنیا بتوانید همانند کلاسهای حضوری ار محیط مفرح کلاس بهره مند شوید و با مدرس و همکلاسیان خود همانند کلاسهای حضوری ارتباط داشته و تمرین کنید.

طی این دوره، زبان آموزان باین درک میرسند که چگونه با استفاده از اصطلاحات مهم و کاربردی و عبارتهای کوتاه و بلند مورد استفاده در مکالمه به زبان انگلیسی، بتوانند راجع به عناوین و موضوعات مهم مکالمه روزمره، ارتباط گفتاری برقرار کنند.
بعلاوه برخی از ساعات آموزشی کلاسها به تقویت سطح مهارت شنیداری زبان آموزان اختصاص داده میشود با بتوانند با ارتقا این مهارت به سطح گویش بهتری از مکالمات زبان انگلیسی دست پیدا کنند.
رفع گرفتاریها و اشکالات گرامری زبان آموزان، در حین مکالمه، بطور اختصاصی مورد بحث قرار خواهد گرفت.
با استفاده از متد آموزش زبان بصورت ترکیبی، ما میتوانیم زبان آموزان را با سطوح مختلف از معلومات پایه زبان انگلیسی، وادار به برقراری ارتباط مفید بزبان انگلیسی کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


طراحی سایت و سئو توسط ضابط