گالری اصطلاحات انگلیسی

یکی از راههای بخاطرسپاری کلمات و اصطلاحات انگلیسی، بکارگیری حافظه تصویری و گرافیکی است. چنانچه تصاویر و نکات آموزشی را با کیفیت و رنگبندی گرافیکی متناسب رویت کنید، راحت تر آنها را بخاطر خواهید سپرد.

برای تمام مراحل یادگیری زبان انگلیسی، از گرامر انگلیسی گرفته تا تمرینات شنیداری، کلمات هم-ایند و اصطلاحات روزمره، متقاضیان و شرکت کننده های این دوره ها از فایلهای گرافیکی جالب و متناسب بهره مند خواهند شد.

ارایه فایلهای گرافیکی هدفمند تنها از طریق سیستم دیجیتال امکانپذیر است و در کلاسهای سنتی آموزش زبان، روی تخته سیاه یا وایت برد چنین امکانی  بهیچ عنوان وجود ندارد.

برای مشاهده فایلها روی یکی از آنها کلیک کرده و پنجره باز شده را پلی کنید. کادر و سایز نمایش نیز قابل تنظیم است.

 

 

برای دریافت صدها فایل گرافیکی مرتبط با اصطلاحات انگلیسی به صفحه فیسبوک یا کانال تلگرام ما مراجعه فرمایید و چنانچه تمایل دارید اصطلاحات بیشتری را بصورت کلاسیک بخاطر بسپارید به صفحه اصطلاحات انگلیسی در همین وبسایت مراجعه فرمایید یا اینجا کلیک کنید.

دوستان فراموش نکنید که بخاطر سپاری کلمات و معانی آنها تنها اولین گام در راستای بهبود مهارتهای ارتباطی شما میباشد. میبایست از مزیت شرکت در کلاسهایی با ارایه تمرینات هدفمند و هدایت کنترل شده شما بسمت مکالمات چالش آمیز نیز بهره مند شوید تا بتوانید به بهترین نحو، اصطلاحات و کلماتی که پیشتر حفظ کرده اید را بکار بگیرید.

 

×
طراحی سایت و سئو توسط ضابط