کلاسهای آمادگی مصاحبه شغلی

اگر مصاحبه شغلی در پیش رو دارید، بهتر است قبل از شرکت در جلسه مصاحبه حتما معلومات زبان انگلیسی خود را بسته به حرفه ای که دارید بابت جریان مصاحبه دقیق تر بسنجید.

این دوره خصوصا میتواند برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و تمام کسانی که در تخصصهای مختلف مصاحبه به زبان انگلیسی در پیش دارند بسیار پرثمر خواهد بود. فراموش نکنید که داشتن موقعیت شغلی مناسب یکی از بزرگترین و مهمترین آرزوهای هر انسانی است. برای دستیابی به یکی از بزرگترین رویاهای زندگیتان از هیچ تلاشی غفلت نکنید.

هموطنان زیادی هستند که علیرغم شایستگی در معلومات و تجارب شغلی و حرفه ای که دارند، متاسفانه ممکن است صرفا بخاطر عدم پیشبینی مسایل مرتبط با زبان انگلیسی و یا بخاطر عدم نمایش تسلط کافی شان بر زبان انگلیسی،  فرصتهای خوب شغلی را که میتوانند سرنوشتشان را متحول نمایند را از دست میدهند.

در این دوره تمرینی، که طولانی هم نخواهد بود، همواره سعی میکنیم تا سوالات احتمالی کلی و حتی تخصصی را که قابل پیشبینی باشند و همچنین نحوه پاسخگویی شما را به زبان انگلیسی بررسی و تمرین کنیم تا هنگام مصاحبه با تسلط بیشتر و اعتماد بنفس بالاتری بابت درک زبان انگلیسی حاضر شوید.

کلاسهای آموزشی گروهی برای مکالمه زبان انگلیسی هم به نوعی میتوانند به علاقمندانی که مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی در پیش رو دارند ثمربخش باشند.

 

موضوعات مرتبط با این یادداشت:

راحت و رایگان با ما در تماس باشید

ثبت نام و شهریه کلاسها

 

 

سخن اخر:


از طریق این وبسایت و یا سایر شبکه های اجتماعی میتوانید مهارتها و تاکتیکهایی را در خصوص زبان و ادبیات انگلیسی بیاموزید و آنها را در جهت منسجم ساختن ساختار زبان انگلیسی بعنوان زبان دوم استفاده کنید، بااینحال موکدا به شما کاربران محترم توصیه میکنیم که شرکت در کلاسهای آموزشی زیر نظر اساتید حرفه ای و کارآزموده و باتجربه بهترین و موثرترین روش برای انجام تمرینات هدفمند با هدف برطرف کردن نقاط ضعف و اشکالات شما و نیز تسریع روند کاربرد آموخته هایتان میباشد.

شاد و موفق باشید.

©مطالب مندرج در این وبسایت با زحمت و صرف زمان و تجربه فراوان گردآوری، تالیف یا ترجمه شده اند. هرگونه کپی برداری و تکثیر از آن بهر نحوی از انحأ، با هر هدف و در هرکجای جهان، پیگیرد حقوقی و قضائی خواهد داشت.

 


طراحی سایت و سئو توسط ضابط