چطور ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در کلاسها و دوره های آموزشیتان لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:

  • تعداد جلسات پیشنهادی ما به شما در دوره های مختلف بستگی به معلومات پایه شما از زبان انگلیسی، مدت زمانی که میتوانید صرف مطالعه و انجام تمریناتتان کنید، هدف و انگیزه تان از یادگیری زبان و ... دارد. بنابراین مثلا تعداد کلاسهای مورد نظر برای دونفر که میخواهند در دوره های مکالمه شرکت کنند میتواند متفاوت باشد.
  • میتوانید شهریه کلاسها را به اقساط پرداخت کنید. مثلا شهریه تان را هر ۱۰ جلسه به ۱۰ جلسه بپردازید. البته شهریه کلاسها، چه در دوره های گروهی، خصوصی یا نیمه خصوصی حتما میبایست قبل از شروع کلاسها پرداخت شود.
  • پرداخت شهریه به منزله ثبت نام تلقی میشود و تا زمانی که شهریه کلاسها را پرداخت نکنید، عملا ثبت نام نکرده اید و برنامه و پکیج کلاسها برای شما ارسال نخواهد شد.
  • ساعات کلاسهای گروهی همواره فیکس و ثابت بوده و امکان تغییر ساعتهای برگزاری کلاس تنها با نظر تمام شرکت کنندگان در آن دوره و تنها با تایید نهایی استاد مربوط امکان پذیر خواهد بود، بنابراین در انتخاب ساعت بگزاری کلاس خود نهایت دقت را مبذول دارید.
  • زبان آموزانی که در کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی شرکت میکنند، امکان کنسل کردن یا جابجا کردن ساعات برگزاری کلاسها رو -- طی آن ۱۰ جلسه ای که از قبل هماهنگ و مقرر کرده اند -- ندارند. جابجایی کلاسها تنها بعد از پایان ۱۰ جلسه مقرر امکان پذیر خواهد بود و در صورت کنسل کردن هریک از کلاسهای ثبت نام شده (به هر دلیلی) شهریه آن جلسه توسط زبان آموز پرداخت خواهد شد.
  • زبان آموزانی که در مونترال کانادا زندگی میکنند، میتوانند در صورت تمایل برای برگزاری کلاسها به دفتر موسسه تشریف بیاورند.
  • زبان آموزانی که در کشور کانادا ساکن هستند جهت پرداخت شهریه میتوانند مبلغ مورد نظر را e-transfer کرده و یا مستقیما به حساب ما نزد بانک RBC پرداخت نمایند.
  • زبان آموزانی که در ایران زندگی میکنند میتوانند ضمن برخورداری از تخفیف قابل ملاحظه (بخاطر شرایط خاص اقتصادی، رعایت مساوات و عدم دسترسی راحت به تراکنشهای مالی بین المللی) میتوانند شهریه خود را به حساب ما در ایران واریز کنند.
  • زبان آموزانی که در خارج از کشور کانادا زندگی میکنند (باستثنا ایران) میتوانند براحتی از Western Union  برای واریز شهریه کلاسها استفاده نمایند. نقل و انتقال مالی از طریق Western Union بسیار کم هزینه و راحت میباشد. هم امکان انتقال اینترنتی و هم امکان مراجعه حضوری به مراکز Western Union را برای انتقال بین المللی پول دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از Western Union میتوانید اینجا را کلیک کنید.
  • قبل از ثبت نام و شروع دوره میتوانید با ما جهت طرح سوالات و یا نظراتتان تماس بگیرید.

 

 

لینکهای مرتبط:

مبلغ شهریه پرداختی شما چقدر است؟

وسترن یونیون Western Union چیست؟ و نحوه استفاده از آن

با ما در ارتباط باشید

 

© مطالب مندرج در این وبسایت با زحمت و صرف زمان و تجربه زیاد گردآوری، تالیف یا ترجمه شده اند. هرگونه کپی برداری و تکثیر از آن بهرنحو، با هر هدف و در هر کجای جهان، پیگرد حقوقی و قضایی خواهد داشت.

 

 


طراحی سایت و سئو توسط ضابط