چه تفاوتهایی را احساس خواهید کرد؟

طی کردن دوره آموزش زبان انگلیسی از طریق روش و متد ارائه شده در این سیستم آموزشی مزایای زیادی برای شما علاقمندان به ارمغان می آورد که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1. جزوات آموزشی متناسب با نیاز هر زبان آموز در دوره های خصوصی، متفاوت از سایر زبان آموزان و براساس نیاز و موارد ضعف و قوت آن زبان آموز بطور اختصاصی تدوین و ارائه میگردند.

2. جهت ایاب و ذهاب به کلاس زمانی را صرف نمیکنید و میتوانید بدون در نظر گرفتن زمان ایاب و ذهاب در کلاس حضور بهم رسانید.

3. جهت ایاب و ذهاب هیچ هزینه ای را به لحاظ مالی تقبل نمیکنید و تنها هزینه پرداختی شما بابت حضور در کلاس جدا از شهریه تان، همان هزینه شارژ سرویس اینترنت خواهد بود.

4. برای کلاسهای گروهی که متقاضیانی بصورت همزمان در محل مرکز آموزش حضور دارند میتوانند با استفاده از امکانات تدارک دیده شده مستقیما با سایر همکلاسهای خود بصورت تصویری و چهره به چهره در ارتباط باشند.

5. حضور شما در کلاسهای گروهی از آن جهت که متقاضیانی از سایر شهرها و کشورها هم بطور همزمان در کلاس بعنوان همکلاسیهایتان حضور دارند از جهت گسترش دامنه شبکه اجتماعی دوستانتان در سرتاسر جهان موثر بوده و میتوانید از آن بهره مند شوید.

6. جهت پرداخت شهریه کلاسها در دوره های خصوصی مجبور نیستید تمام شهریه را یکجا پرداخت کنید و درصورت تمایل میتوانید شهریه را هر ده جلسه یکبار بپردازید.

7. درصورت معرفی دوستانتان که علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی هستند از تخفیف شهریه بهره مند میشوید.

8. دوره های آموزشی میتوانند در صورت تمایل شما بصورت فشرده و با متد متفاوت ارائه شوند که البته مستلزم بکارگیری پشتکار و زمان بیشتری بابت مطالعه جزوات و منابع ارائه شده از جانب شما بعنوان متقاضی دوره آموزش فشرده زبان خواهد بود، اما قطعا میتوانید عندالزوم از فراگیری موثر زبان انگلیسی در کوتاه مدت بهره مند شوید.

9. علاوه بر دوره های رایج زبان انگلیسی میتوانید متقاضی برگزار دوره های تخصصی برای هریک از مهارتهای چهارگانه زبان شامل: نوشتن، خواندن و درک مطلب، شنیدن و یا مکالمه باشید.

10. کلاسهای برگزار شده بابت مکالمه در دوره های آموزشی رکسانا علاوه بر لزوم بکارگیری مهارت گویش شما بر تقویت مهارت شنوایی نیز تاکید ویژه دارند که این امر به نوبه خود تاثیر بسزایی در تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما خواهد داشت.

11. مشوقهای مالی برای متقاضیان آزمونهای آیلتس ، نمره بالای  7.5 یا تافل نمره بالای 100 درنظر گرفته شده اند.

12. در مورد آموزش آنلاین زبان انگلیسی عقبه و پیشینه ای بس طولانی و کارآمد داشته ایم که آگاهانه یا ناآگاهانه بر روند آموزشی شما تاثیر مثبت خواهند گذاشت. فی الواقع تجربه کار آموزشی ما بصورت آنلاین پشتوانه روند تکامل شما در فراگیری زبان انگلیسی خواهد بود.

13. دوره های فشرده و خصوصی آموزش زبان برای هر ملیت و قومیتی، حتی المقدور، توسط اساتیدی از همان ملیت برگزار میشوند. این مهم شما را قادر میسازد تا با بهره گیری از فرهنگ و زبان مشترک با مدرس ارتباط بهتری برقرار کرده و همچنین بر سرعت یادگیری مطالب خصوصا بر  تسریع فرآیند فراگیری گرامر زبان دوم موثر واقع خواهد شد.

14. آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین برای زبان آموزان با استفاده از جزوات آموزشی کارآمد و متد بروز آموزش آنلاین زبان انگلیسی کمک بهینه ای به فراگیری گرامر و یادگیری زبان در سطح گسترده مینماید. مرکز آموزش توسط شما تعیین میشود و بعد مکانی بنفع شرایط مطلوب شما تغییر میکند.

 

 

 


طراحی سایت و سئو توسط ضابط